Usługi z branży AV oraz IT

Jako reseller z wartością dodaną oferujemy pełne wsparcie od momentu planowania inwestycji aż po wsparcie po sprzedażowe. Na każdym etapie projektu rozwiązań audio-video czy IT.

Doradztwo

Aby osiągnąć założony cel, niezależnie od segmentu projektu potrzebujesz specjalistycznej wiedzy. Nasze doświadczenie z zakresu systemów audiowizualnych oraz IT pozwoli na szybkie i merytoryczne wsparcie Twojego projektu. Doradztwo prowadzone na wczesnym etapie da nam możliwość zaproponowania odpowiednich rozwiązań, które sprostają Twoim potrzebą oraz pozwolą na osiągnięcie założonych efektów.

Projekty

Odpowiednio działający systemy audiowizualne oraz informatyczne to wynik precyzyjnie wykonanego projektu, który uwzględnia wszystkie zmienne wynikające z środowiska w jakim ma funkcjonować rozwiązanie. Tylko z tak wykonanym projektem można osiągnąć zakładane efekty oraz uniknąć problemów podczas eksploatacji systemu. AV-IT Solutions realizuje projekty systemów audiowizualnych i informatycznych na różnych etapach inwestycji oraz jest w stanie zmodernizować już istniejące systemy tak aby spełniały oczekiwania naszych klientów.

Instalacje

Realizujemy instalacje audiowizualne oraz informatyczne zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami klienta. Jakość wykonanej instalacji oraz odpowiednia estetyka to nasze główny znak rozpoznawczy. Nasze prace wykonujemy ze wsparciem wykfalifikowanej kadry inżynierskiej co pozwala zagwarantować długie i niezawodne działanie naszych systemów.

Gwarancja

Inwestycja w jakość, trwałość i niezawodność zawsze procentuje. Nasza firma oferuje rozwiązania markowych producentów połączone z precyzyjnie wykonaną instalacją. Takie połączenie pozwala nam na udzielenie odpowiednio długiej gwarancji na nasze rozwiązania – 3 lata. Gwarancja obejmuje urządzenia, wykonaną instalację oraz wszystkie dodatkowe elementy. W przypadku zakończenia okresu gwarancyjnego możesz skorzystać z naszego wsparcia w zakresie serwisu urządzeń i utrzymania jakości instalacji.

Finansowanie

Zdajemy sobie sprawę, że poważne projekty audiowizualne oraz informatyczne wymagają odpowiednio wysokich nakładów finansowych. Dlatego wspólnie z naszym partnerem jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie korzystną ofertę finansowania konkretnego projektu oraz zapewnić korzystny okres leasingowania przy zachowaniu niskich rat miesięcznych.

Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

Dane spółki

AV-IT Solutions sp. z o.o.
ul. Bolesława Orlińskiego 9c/68
31-878 Kraków

NIP – 6751724351
KRS – 0000829231
REGON – 38555485200000

Biuro

e-mail: [email protected]

tel.kom.: +48 735 812 501
tel.kom.: +48 735 812 502
tel.kom.: +48 735 812 503

Pracujemy

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00

AV-IT Solutions sp. z o.o.

ul. Bolesława Orlińskiego 9c/68
31-878 Kraków

e-mail: [email protected]
tel. kom.: 735 812 501