O nas

Jesteśmy specjalistami z branży audio-wideo oraz IT.

Pasja i ciekawość

Na samym początku...

Nasza firma powstała w roku 2020. Zaczęliśmy naszą przygodę podobnie jak wiele młodych osób, które z połączenia pasji, ciekawości i doświadczeń zawodowych, chciały zbudować silną i niezależną markę. Niszą, w której chcieliśmy spróbować swoich sił, było połączenie branży IT oraz systemów audiowizualnych. Okres, w którym rozpoczynaliśmy nasze działania, nie należał do najłatwiejszych – rozpoczynająca się pandemia i przejście wielu firm do systemu pracy zdalnej, nie sprzyjały rozwojowi firmy.

Mimo tego był to dla nas czas ciągłego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń. Ogromne zapotrzebowanie na sprzęt i wiedzę z sektora IT oraz rozpoczynające się złożone projekty audiowizualne, dały nam dodatkową motywację do rozwijania siebie i naszego biznesu. Przez kilka lat naszej działalności udało się nam osiągnąć liczne sukcesy. Zawdzięczamy je przede wszystkim naszym klientom, którzy tworzą z nami relacje oparte na zaufaniu
11
Lat doświadczenia
600+
Projektów
2500+
Zrealizowanych dostaw
100%
Zadowolonych klientów
Czym zajmujemy się na co dzień?

Kompleksowa obsługa firm i instytucji.

Z racji szerokiego portfolio produktowego i dużej wiedzy z zakresu systemów informatycznych oraz audiowizualnych, nasze działania z klientami mają bardzo szerokie spektrum.

Zaczynając od najprostszych zagadnień z sektora IT, po zaawansowane systemy informatyczne znajdujące się w serwerowni klienta. Doradzamy, dobieramy i integrujemy odpowiednie urządzenia tak, aby klient dysponował pełnym rozwiązaniem spełniającym jego potrzeby. Uczestniczymy w projektach, w trakcie których klienci wykorzystują naszą wiedzę i znajomość szerokiego portfolio produktowego sprawdzonych marek sektorów AV/IT. Projektujemy i wdrażamy systemy dla sal konferencyjnych, przestrzeni biurowych i serwerowni. Przy złożonych i wymagających projektach posiłkujemy się wiedzą producentów i ich inżynierów.

Wielu klientów wybiera naszą firmę jako regularnego dostawcę urządzeń, który nie tylko zapewni dostępność wybranych rozwiązań, ale również wesprze klienta swoją wiedzą przed i po dokonaniu zakupu.
Wybierz AV-IT

Dlaczego my?

Doradztwo

Nasi klienci bardzo często proszą nas o opinię / poradę dotyczącą tego, w jaki sposób mogą podejść do zagadnień technologicznych w swojej firmie. Różne problemy i projekty często wymagają świeżego spojrzenia, które pozwoli w najlepszy możliwy sposób zmierzyć się z danym zagadnieniem.

Projektowanie

Odpowiednie zaprojektowanie systemu IT lub AV zdecydowanie poprawiają efektywność funkcjonowania firmy. Nasze doświadczenie oraz wiedza zdobyte w tym zakresie, pomagają klientom uniknąć wielu problemów, które mogą wystąpić w kolejnym etapie realizacji.

Finansowanie

Nie każda firma może pozwolić sobie na jednorazowy wydatek większej sumy pieniędzy na potrzeby realizacji projektu. Pomagamy naszym klientom w organizacji finasowania i zapewniamy ze swojej strony indywidualne, preferencyjne warunki finansowe.

Instalacja

Aby odnieść sukces w realizacji projektów audiowizualnych oraz IT, niezbędna jest prawidłowa instalacja i konfiguracja dobranych urządzeń. Precyzyjne wykonywanie działań konfiguracyjnych i montażowych pozwala nam osiągnąć zamierzony efekt i odpowiednio sfinalizować projekt.

Opisz nam swoje wyzwanie

Chętnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy