Główna
Realizacje
System Yealink MVC640

System Yealink MVC640

KLIENT  Infogain Technologies
SEKTOR  Biznes
TERMIN  Styczeń 2021
LOKALIZACJA  Kraków

WYZWANIE

Przeprowadzka do nowego miejsca

Kompleks budynków Wadowicka 3 to nowoczesny zespół biurowców oddany do dyspozycji najemców w roku 2020. Jedną z firm, która postanowiła ulokować swoich pracowników w nowo powstałych biurach, jest Infogain Technologies - firma z branży technologicznej tworząca oprogramowanie. Wraz z przeprowadzką do nowego miejsca w firmie zaistniała potrzeba zaadoptowania dwóch sal konferencyjnych, z których mieli korzystać pracownicy firmy. Z pełnym zaangażowaniem oraz chęcią do pracy podjęliśmy się się tego zadania!

Realizacja

Naszym zadaniem było dobranie i zainstalowanie sprzętu, który miał służyć jako kompleksowy system wideokonferencyjny w dwóch salach spotkaniowych firmy Infogain Technologies. Ważnym aspektem dla klienta była kwestia współpracy z komunikatorem Microsoft Teams oraz łatwa obsługa spotkań bez potrzeby korzystania z własnego PC. Po przeanalizowaniu oferty urządzeń dostępnych na rynku i zebraniu bardziej szczegółowych informacji o powierzchni sal spotkaniowych, postanowiliśmy zaproponować klientowi zestaw MVC640 firmy Yealink.

Elementy zestawu Yealink MVC640

W skład zestawy wideokonferencyjnego MVC640 wchodzą: kamera 4K PTZ z dwunastokrotnym zoom’em optycznym, soundbar, dedykowana jednostka PC, konsola dotykowa do sterowania systemem oraz dwa bezprzewodowe mikrofony. Uzupełnieniem całości jest bezprzewodowy prezenter do połączenia notebooka, z którego można udostępniać zawartość ekranu (prezentacje i inne materiały). Zestaw zawiera również niezbędne akcesoria montażowe wraz z okablowaniem. Podłączenie i konfiguracja zestawu są bardzo proste, a w razie problemów w komplecie znajduje się czytelny schemat spięcia poszczególnych elementów.

Niewielka ilość elementów o dużej funkcjonalności

Narzędzia

Jak w przypadku wielu realizacji, w pierwszej kolejności zaproponowaliśmy klientowi sprzęt testowy. Taki sposób działa daje klientowi możliwość zweryfikowania funkcjonalności sprzętu oraz w wielu przypadkach pozwala również na weryfikację wymagań, jakie stawiane są przed poszczególnymi urządzeniami. Po dwutygodniowym okresie użytkowania klient zwrócił do nas egzemplarz testowy. Feedback, jaki otrzymaliśmy, był bardzo pozytywny - “urządzenia są solidnie wykonane, a funkcjonalność i jakość prowadzonych spotkań są na bardzo wysokim poziomie.”

Rezultat

Wybór zestawu, który zaproponowaliśmy klientowi, okazał się bardzo trafny. Wszystkie wymagania, jakie zostały nam przedstawione, były w pełni zrealizowane, a dodatkowym atutem wykorzystania zestawu MVC640 okazała się wysoka jakość wykonania elementów oraz równie wysoka jakość realizowanych połączeń. Ostatecznie klient jest bardzo pozytywnie zaskoczony zakupiony zestawem.

Realizacja

Galeria

Realizacja

Referencje Klienta

“Zestaw wideokonferencyjny Yealink MVC640 okazał się funkcjonalny i dobrze wykonany. Organizacja spotkań z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams jest teraz prosta i przyjemna. Takiego urządzenia poszukiwaliśmy do naszej nowej lokalizacji.”
Gordon Pawlowska
IT Manager
Infogain Technologies

Masz pytania?

Sprawdź jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie